Клан Valhalla

Объявление

Сайт клана ---- https://www.valhallawnet.ucoz.ru/ Валгалла (или Вальхалла ; Valholl, Valhalla) в германо-скандинавской мифологии — небесный чертог для павших в бою, рай для доблестных воинов. По легендам, представляет из себя гигантский зал с крышей из позолоченных щитов, которые подпираются копьями. У этого зала 540 дверей и через каждую выйдут 800 воинов по зову бога Хеймдалля для последней битвы Рагнарёк. Воины, обитающие в Вальхалле, зовутся эйнхерии. Каждый день с утра они облачаются в доспехи и рубятся насмерть, а после воскресают и садятся за общий стол пировать.


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Клан Valhalla » Союзники по оружию » Турнир


Турнир

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.poweredby.org.ua/viewtopic.p … &t=129

Предлогаем, конкретизируем, отписываемся 

Отредактировано Hange Knight (2009-03-24 21:46:35)

2

кто из 30-и прочитавших авторизован для данной темы? поделитесь о чем там речь :)

3

Т.я. адміністрація сервера не поспішає урізноманітнювати гру, пропоную провести дружній турнір для фану та підтримки моралі в рядах бійців.

Кожний з трьох кланів виставляє по 2 загони від 3-х до 5-ти чоловік ( вирішимо пізніше ). По системі дабл елімінейшн в фінал вийдуть 2 групи, одна з яких стане переможцем.

Суть поєдинку:
супротивники стають в ряд на протилежних сторонах арени. Двобій починають 2-є бійців, після смерті одного з них його заміняє товариш по групі. І так доти, поки на арені не залишаться представники однієї групи.

Можемо організувати призовий фонд, ввести певні обмеження на точеність еквіпу ( для фану ж ;D ).

Цей турнір можемо висвітлити в маштабах всього сервера. Також можемо запросити предстаників інших кланів.

Вислухаю пропозиції, ідеї.

Попередні умови, опис.

Дисципліни:

Party vs Party
Умови: повністю сформована пачка із 9-ти осіб. Дозволені бафи сопартійців.

Domination
Умови: група із 5-ти осіб. Виключно селфбафи, без банок.

Duel
Умови: один учасник. Виключно селфбафи, без банок.

Всі учасники, незалежно від дисципліни, здають по 30кк.

Наразі є 2 питання.

1. Чи потрібно збільшити суму взносу в призовий фонд.
2. Чи потрібно наблизити умови турніру до Олімпіадних - тобто, дозволити на вибір 5 бафів. [для дисциплін Duel та Domination]

Дата проведення буде повідомлена завчасно.
Орієнтовно, через вихідні, т.я. на ці точно не встигнемо.
Думаю, надвечір.

4

спс за разьяснение :)

5

Дакин, просто на момент регистрации на нашем форуме ты был не в клане, потому я не спешил давать доступ)
Уже давно имеешь :D


Вы здесь » Клан Valhalla » Союзники по оружию » Турнир